JVB25V330M6X8
MFR.Part #
JVB25V330M6X8
JLCPCB Part #
C51018390
Package
SMD,D6.3xL7.7mm
Description
-55℃~+105℃ 160mΩ@100kHz 2000hrs@105℃ 25V 330uF 6.3mm 600mA@100kHz 7.7mm ±20% SMD,D6.3xL7.7mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS