SRG0650-6R8-M
MFR.Part #
SRG0650-6R8-M
JLCPCB Part #
C53462996
Package
SMD,7.5x6.6mm
Description
32mΩ 6.5A 6.8uH 6A Molded Inductor ±20% SMD,7.5x6.6mm Power Inductors ROHS