JER2512F2R300
MFR.Part #
JER2512F2R300
JLCPCB Part #
C49164926
Description
2W 300mΩ Current Sense Resistor SMD ±1% ±50ppm/℃ 2512 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS