3266X-1-503
Extended
Manufacturer
jieerrui
MFR.Part #
3266X-1-503
JLCPCB Part #
C49241490
Package
插件-3P,6.8x4.7mm
Description
12 500mW 50kΩ ±10% ±250ppm/℃ 插件-3P,6.8x4.7mm Potentiometers, Variable Resistors ROHS