3386P-1-105LF
Extended
Manufacturer
jieerrui
MFR.Part #
3386P-1-105LF
JLCPCB Part #
C52754395
Package
Plugin-3P,9.5x9.5mm
Description
1 1MΩ 500mW ±10% ±150ppm/℃ 插件-3P,9.5x9.5mm Potentiometers, Variable Resistors ROHS