GA25V68M6X7
Extended
Manufacturer
jieerrui
MFR.Part #
GA25V68M6X7
JLCPCB Part #
C51018318
Package
Plugin,D6.3xL7mm
Description
-55℃~+105℃ 2000hrs@105℃ 2000mA@100kHz 25V 25mΩ@100kHz 6.3mm 68uF 7mm ±20% 插件,D6.3xL7mm Hybrid Aluminum Electrolytic Capacitors ROHS