JVE25V100M6X8
MFR.Part #
JVE25V100M6X8
JLCPCB Part #
C48615121
Package
SMD,D6.3xL7.7mm
Description
-55℃~+105℃ 100uF 2000hrs@105℃ 230mA@100KHz 25V 6.3mm 600mΩ@100KHz 7.7mm ±20% SMD,D6.3xL7.7mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS