SMD4042-470E
Extended
Manufacturer
hongjiacheng
MFR.Part #
SMD4042-470E
JLCPCB Part #
C48951243
Package
SMD,4x4mm
Description
-40℃~+85℃ 0.8pF 2 3kA 4.2mm 4.2mm 470V 4mm 950V ±30% SMD,4x4mm Gas Discharge Tube Arresters (GDT) ROHS