H4V5HD3BA
Extended
Manufacturer
hongjiacheng
MFR.Part #
H4V5HD3BA
JLCPCB Part #
C53446676
Package
SOD-323
Description
-55℃~+150℃ 1 150A 17V 1uA 2.5kW 4.5V 4.6V 425pF ESD SOD-323 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS