HNTC-103F3950FB
MFR.Part #
HNTC-103F3950FB
JLCPCB Part #
C52204607
Package
Plugin,P=2mm
Description
-30℃~125℃ 10kΩ 15s 2mW/℃ 3.5mW 3950K ±1% ±1% 插件,P=2mm NTC Thermistors ROHS