SMD1206-005-30
Extended
Manufacturer
hongjiacheng
MFR.Part #
SMD1206-005-30
JLCPCB Part #
C46640993
Description
-40℃~+85℃ 1.2mm 1.5s 1.9mm 150mA 3.6mm 3.6Ω 30V 40A 50mA 50Ω 600mW 1206 Resettable Fuses ROHS