SMD0805-025-33
Extended
Manufacturer
hongjiacheng
MFR.Part #
SMD0805-025-33
JLCPCB Part #
C53055769
Description
-40℃~+85℃ 20ms 250mA 3.2Ω 33V 400mΩ 40A 500mW 550mA 0805 Resettable Fuses ROHS