5.0SMDJ45A
Extended
Manufacturer
hongjiacheng
MFR.Part #
5.0SMDJ45A
JLCPCB Part #
C52195292
Package
SMC
Description
-55℃~+150℃ 1 45V 55.3V 5kW 5uA 68.8A 72.7V TVS Unidirectional SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS