H3V3U10BS
Extended
Manufacturer
hongjiacheng
MFR.Part #
H3V3U10BS
JLCPCB Part #
C51139750
Package
DFN1006-2L
Description
-55℃~+125℃ 0.35pF 100nA 3.3V 42W 5V 6A 7V Bidirectional ESD DFN1006-2L ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS