SMD1206-005-24
Extended
Manufacturer
hongjiacheng
MFR.Part #
SMD1206-005-24
JLCPCB Part #
C53055773
Package
1206
Description
-40℃~+85℃ 1.5s 10A 150mA 24V 3.6Ω 400mW 50mA 50Ω 1206 Resettable Fuses ROHS