5.0SMDJ18CA
Extended
Manufacturer
hongjiacheng
MFR.Part #
5.0SMDJ18CA
JLCPCB Part #
C42394445
Package
DO-214AB(SMC)
Description
-55℃~+150℃ 10uA 171.2A 18V 22.1V 29.2V 5kW Bidirectional IEC 61000-4-2 TVS DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS