XD-ZH1.5-3AW
MFR.Part #
XD-ZH1.5-3AW
JLCPCB Part #
C17700495
Package
Push-Pull,P=1.5mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1.5mm 100V 1A 1x3P 3 3.7mm 3P 6mm Brass PBT Right Angle Tin UL94V-0 ZH Push-Pull,P=1.5mm Wire To Board Connector ROHS