XDZ254-2-20-W-2.5-G1
MFR.Part #
XDZ254-2-20-W-2.5-G1
JLCPCB Part #
C18905918
Package
Push-Pull,P=2.54mm
Description
-40℃~+105℃ 2 2.54mm 2.5mm 2x20P 3A 3mm 40P 6mm Black Pin Header Right Angle Push-Pull,P=2.54mm Pin Headers ROHS