Z16F6411FI20SG
MFR.Part #
Z16F6411FI20SG
JLCPCB Part #
C2640039
Package
BQFP-80
Description
0℃~+70℃ 10bit 16 Bit 2.7V~3.6V 20MHz 4KB 60 64KB Built-in FLASH Others BQFP-80 Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS