Z8F4822AR020EG
MFR.Part #
Z8F4822AR020EG
JLCPCB Part #
C6043820
Package
LQFP-64
Description
-40℃~+105℃ 10bit 20MHz 3V~3.6V 46 48KB 4KB 8 Bit Built-in FLASH eZ8 LQFP-64 Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS