Z8F2422AR020EG
MFR.Part #
Z8F2422AR020EG
JLCPCB Part #
C2640858
Package
LQFP-64(10x10)
Description
-40℃~+105℃ 10bit 20MHz 24KB 2KB 3V~3.6V 46 8 Bit Built-in FLASH eZ8 LQFP-64(10x10) Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS