Z8F3281AN024XK
MFR.Part #
Z8F3281AN024XK
JLCPCB Part #
C2640024
Package
LQFP-44(10x10)
Description
-40℃~+85℃ 1.8V~3.6V 12bit 12bit 24MHz 3.75KB 32KB 36 8 Bit Built-in FLASH eZ8 LQFP-44(10x10) Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS