Z8F3224QK020XK2258
MFR.Part #
Z8F3224QK020XK2258
JLCPCB Part #
C3225444
Package
QFN-32(5x5)
Description
-40℃~+85℃ 1.8V~3.6V 12bit 20MHz 26 3.75KB 32KB 8 Bit Built-in FLASH eZ8 QFN-32(5x5) Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS