Z8F2480HJ020EG
MFR.Part #
Z8F2480HJ020EG
JLCPCB Part #
C2640869
Package
SSOP-28-208mil
Description
-40℃~+105℃ 1.8V~3.6V 10bit 20MHz 23 24KB 3KB 8 Bit Built-in FLASH eZ8 SSOP-28-208mil Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS