Z8F2480HH020SG
MFR.Part #
Z8F2480HH020SG
JLCPCB Part #
C2640823
Package
SSOP-20-208mil
Description
0℃~+70℃ 1.8V~3.6V 10bit 17 20MHz 24KB 3KB 8 Bit Built-in FLASH eZ8 SSOP-20-208mil Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS