Z8F2480AN020EG
MFR.Part #
Z8F2480AN020EG
JLCPCB Part #
C6338031
Package
LQFP-44(10x10)
Description
-40℃~+105℃ 1.8V~3.6V 10bit 20MHz 24KB 37 3KB 8 Bit Built-in FLASH eZ8 LQFP-44(10x10) Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS