Z8F2480AN020SG
MFR.Part #
Z8F2480AN020SG
JLCPCB Part #
C2640031
Package
PQFP-44(10x10)
Description
0℃~+70℃ 1.8V~3.6V 10bit 20MHz 24KB 37 3KB 8 Bit Built-in FLASH eZ8 PQFP-44(10x10) Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS