Z8F0131HH020SG
MFR.Part #
Z8F0131HH020SG
JLCPCB Part #
C495888
Package
SSOP-20
Description
0℃~+70℃ 17 1KB 2.7V~3.6V 20MHz 8 Bit Built-in FLASH eZ8 SSOP-20 Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS