Z8F1681AN024XK2246
MFR.Part #
Z8F1681AN024XK2246
JLCPCB Part #
C2640589
Package
LQFP-44(10x10)
Description
-40℃~+85℃ 1.8V~3.6V 12bit 12bit 16KB 24MHz 2KB 36 8 Bit Built-in FLASH eZ8 LQFP-44(10x10) Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS