Z8F0131QJ020EG
MFR.Part #
Z8F0131QJ020EG
JLCPCB Part #
C2640761
Package
VQFN-28
Description
-40℃~+105℃ 1KB 2.7V~3.6V 20MHz 25 256Byte 8 Bit Built-in FLASH eZ8 VQFN-28 Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS