Z8F0131SJ020EG
MFR.Part #
Z8F0131SJ020EG
JLCPCB Part #
C2640757
Package
SOIC-28-300mil
Description
-40℃~+105℃ 1KB 2.7V~3.6V 20MHz 25 256Byte 8 Bit Built-in FLASH eZ8 SOIC-28-300mil Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS