LPE471M35050FVA
MFR.Part #
LPE471M35050FVA
JLCPCB Part #
C432126
Package
Plugin,D35xL50mm
Description
-25℃~+85℃ 10mm 2.2A@120Hz 2000hrs@85℃ 35mm 450V 470uF 50mm ±20% 插件,D35xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS