HVE331M35030JVA
Extended
Manufacturer
Zeasset
MFR.Part #
HVE331M35030JVA
JLCPCB Part #
C432092
Package
Plugin,D35xL30mm
Description
-25℃~+105℃ 1.34A@120Hz 10mm 3000hrs@105℃ 30mm 330uF 35mm 450V ±20% 插件,D35xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS