LPG471M35050FAA
MFR.Part #
LPG471M35050FAA
JLCPCB Part #
C431667
Package
Plugin,D35xL50mm
Description
-25℃~+85℃ 10mm 2.4A@120Hz 2000hrs@85℃ 35mm 400V 470uF 50mm ±20% 插件,D35xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS