HPG681M35060FVA
Extended
Manufacturer
Zeasset
MFR.Part #
HPG681M35060FVA
JLCPCB Part #
C432019
Package
Plugin,D35xL60mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 2.12A@120Hz 2000hrs@105℃ 35mm 400V 60mm 680uF ±20% 插件,D35xL60mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS