HVG102M35060FVA
Extended
Manufacturer
Zeasset
MFR.Part #
HVG102M35060FVA
JLCPCB Part #
C432076
Package
Plugin,D35xL60mm
Description
-25℃~+105℃ 1000uF 10mm 3.04A@120Hz 3000hrs@105℃ 35mm 400V 60mm ±20% 插件,D35xL60mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS