LPE471M30050FVA
Extended
Manufacturer
Zeasset
MFR.Part #
LPE471M30050FVA
JLCPCB Part #
C431997
Package
Plugin,D30xL50mm
Description
-25℃~+85℃ 2000hrs@85℃ 30mm 450V 470uF 50mm ±20% 插件,D30xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS