LFE221M30040FVA
Extended
Manufacturer
Zeasset
MFR.Part #
LFE221M30040FVA
JLCPCB Part #
C432056
Package
Plugin,D30xL40mm
Description
-25℃~+85℃ 2000hrs@85℃ 220uF 30mm 40mm 450V ±20% 插件,D30xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS