HFG221M22045FVA
Extended
Manufacturer
Zeasset
MFR.Part #
HFG221M22045FVA
JLCPCB Part #
C432028
Package
Plugin,D22xL45mm
Description
-25℃~+105℃ 2000hrs@105℃ 220uF 22mm 400V 45mm ±20% 插件,D22xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS