HFE561M35045FVA
Extended
Manufacturer
Zeasset
MFR.Part #
HFE561M35045FVA
JLCPCB Part #
C432115
Package
Plugin,D35xL45mm
Description
-25℃~+105℃ 2000hrs@105℃ 35mm 450V 45mm 560uF ±20% 插件,D35xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS