LPG221M22040FVA
MFR.Part #
LPG221M22040FVA
JLCPCB Part #
C432068
Package
Plugin,D22xL40mm
Description
-25℃~+85℃ 2000hrs@85℃ 220uF 22mm 400V 40mm ±20% 插件,D22xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS