SMA3Z22A
MFR.Part #
SMA3Z22A
JLCPCB Part #
C5161119
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 20.9V~23.1V 22V 3W 500nA@16.7V 750Ω SMA Zener Diodes ROHS