S4MF24CA
Extended
Manufacturer
ZHIDE
MFR.Part #
S4MF24CA
JLCPCB Part #
C5161271
Description
-55℃~+150℃ 10.3A 1uA 24V 29.5V 38.9V 400W@10/1000us Bidirectional TVS SOD-123FL ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS