SMA3Z8.2A
MFR.Part #
SMA3Z8.2A
JLCPCB Part #
C5161106
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 10uA 2.3Ω 3W 7.79V~8.61V 700Ω 8.2V SMA Zener Diodes ROHS