BB0500400M-0362C-001
Extended
Manufacturer
ZGWD
MFR.Part #
BB0500400M-0362C-001
JLCPCB Part #
C42421142
Package
SMD,P=0.5mm
Description
-40℃~+85℃ 0.5mm 2 36P 50V 7mm、7.5mm、8mm、8.5mm Copper alloy Gold Slot Type Butting Surface Mount,Vertical SMD,P=0.5mm Board-to-Board and Backplane Connector ROHS