ZETC404030S-3R3MGT-LF
Extended
Manufacturer
ZE
MFR.Part #
ZETC404030S-3R3MGT-LF
JLCPCB Part #
C49009308
Package
SMD,4.1x4.1mm
Description
3.3uH 35mΩ 5.5A 8.7A Molded Inductor ±20% SMD,4.1x4.1mm Power Inductors ROHS