ZEMS252008-1R0M
MFR.Part #
ZEMS252008-1R0M
JLCPCB Part #
C48945527
Package
1008
Description
1uH 34mΩ 4.5A 4.7A Molded Inductor ±20% 1008 Power Inductors ROHS