SPT1VM470E07TRVZC
MFR.Part #
SPT1VM470E07TRVZC
JLCPCB Part #
C48686157
Package
SMD,D6.3xL7mm
Description
-55℃~+105℃ 2.4mm 2000hrs@105℃ 35V 47uF 6.3mm 7mm ±20% SMD,D6.3xL7mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS