ECF1VM152K21OTPO
MFR.Part #
ECF1VM152K21OTPO
JLCPCB Part #
C2841526
Package
Plugin,D13xL21mm
Description
-40℃~+105℃ 13mm 1500uF 21mm 35V 6000hrs@105℃ ±20% 插件,D13xL21mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS