SPT1HM150D11ORVZC
Extended
Manufacturer
Yunxing
MFR.Part #
SPT1HM150D11ORVZC
JLCPCB Part #
C2896696
Package
Plugin,D5xL11mm
Description
-55℃~+105℃ 11mm 15uF 2000hrs@105℃ 2mm 50V 5mm ±20% 插件,D5xL11mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS